Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Statok

House On Pipes

Statok Mriežka štíhlych oceľových rúr usporiadaných rozmiestneným spôsobom minimalizuje pôdorys budovy a poskytuje tuhosť a stabilitu na zdvíhanie obytného priestoru nad týmto. V súlade s prístupom minimalistických ikon bol tento statok navrhnutý v rámci existujúcich stromov, aby sa znížil vnútorný tepelný zisk. Toto bolo ďalej podporené úmyselným rozložením blokov polietavého popolčeka na fasáde, čo viedlo k dutine a tieňu, ktoré prirodzene ochladzovali budovu. Výškový dom tiež zaistil, že krajina bola neprerušená a výhľady boli neobmedzené.

Dom

Basalt

Dom Postavené pre pohodlie a zároveň sú elegantné. Tento dizajn je skutočne pútavý a pozoruhodný zvnútra aj zvonka. Medzi vlastnosti patrí dubové drevo, okná vyrobené tak, aby priniesli dostatok slnečného svetla a upokojujú oči. Je očarujúce svojou krásou a technikou. Keď ste v tomto dome, nemôžete si len všimnúť pokoj a pocit oázy, ktorý vás preberá. Vďaka vánku stromov a okolitým slnečným lúčom je tento dom jedinečným miestom na bývanie ďaleko od rušného mestského života. Čadičový dom je postavený tak, aby uspokojil a uspokojil množstvo ľudí.

Návrh Záhrady A Záhrady

Shimao Loong Palace

Návrh Záhrady A Záhrady Pomocou primeranej organizácie krajiny, ktorá je prirodzeným a plynulým jazykom, sú nádvoria navzájom prepojené vo viacerých dimenziách, vzájomne prechádzajú a plynulo premieňajú. Pri šikovnom použití vertikálnej stratégie sa výškový rozdiel 4 metrov prevráti do jasu a črty projektu a vytvorí viacúrovňovú umeleckú, živú prírodnú záhradnú krajinu.

Obnova Prístaviska

Dongmen Wharf

Obnova Prístaviska Prístav Dongmen je miléniové prístavisko na materskej rieke Čengdu. V dôsledku posledného kola „obnovy starého mesta“ bola oblasť v podstate zbúraná a prestavaná. Projekt má predstaviť slávny historický obraz prostredníctvom zásahu umenia a nových technológií do mestskej kultúrnej pamiatky, ktorá v podstate zmizla, a aktivovať a znovu investovať dlhodobo spávajúcu mestskú infraštruktúru do mestskej verejnej sféry.

Hotel

Aoxin Holiday

Hotel Hotel sa nachádza v meste Luzhou v provincii S'-čchuan, známom svojim vínom, ktorého dizajn je inšpirovaný miestnou vínnou jaskyňou, ktorá evokuje silnú túžbu preskúmať. Lobby je rekonštrukcia prírodnej jaskyne, ktorej súvisiace vizuálne prepojenie rozširuje koncepciu jaskyne a miestnu mestskú štruktúru na vnútorný hotel, čím vytvára výrazný kultúrny nosič. Ceníme si pocit cestujúcich pri pobyte v hoteli a tiež dúfame, že textúru materiálu a vytvorenú atmosféru je možné vnímať na hlbšej úrovni.

Bytový Dom

Soulful

Bytový Dom Celý priestor je založený na pokoji. Všetky farby pozadia sú svetlé, sivé, biele atď. V záujme vyváženia priestoru sa v priestore objavujú niektoré vysoko nasýtené farby a niektoré vrstvené textúry, napríklad tmavo červená, napríklad vankúše s jedinečnými výtlačkami, napríklad kovové textúrované ozdoby. , Stávajú sa nádhernými farbami vo foyer a zároveň dodávajú priestoru primerané teplo.