Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Sedenie Pre Tranzitných Jazdcov

Door Stops

Sedenie Pre Tranzitných Jazdcov Dverné zastávky je spolupráca medzi dizajnérmi, umelcami, jazdcami a obyvateľmi komunít s cieľom zaplniť zanedbané verejné priestranstvá, ako sú zastávky verejnej dopravy a voľné miesta, s možnosťou sedenia, aby sa mesto stalo príjemnejším miestom. Navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnejšiu a estetickejšiu alternatívu k tomu, čo v súčasnosti existuje, sú jednotkám naplnené veľké ukážky verejného umenia zadávané miestnymi umelcami, čím sa vytvára ľahko identifikovateľná, bezpečná a príjemná čakacia plocha pre jazdcov.

Dizajn A Koncept Účesu

Hairchitecture

Dizajn A Koncept Účesu Kaderníctvo je výsledkom spojenia medzi kaderníkom - Gijo a skupinou architektov - FAHR 021.3. Motivované Európskym hlavným mestom kultúry v Guimarese 2012 navrhujú zlúčenie dvoch kreatívnych metodológií, architektúry a účesu. Výsledkom témy brutalistickej architektúry je úžasný nový účes označujúci vlasy transfigurácie v absolútnom spoločenstve s architektonickými štruktúrami. Prezentované výsledky sú odvážny a experimentálny charakter so silnou súčasnou interpretáciou. Tímová práca a zručnosti boli rozhodujúce pre to, aby sa z vlasov stali zdanlivo obyčajné vlasy.

Kalendár

NISSAN Calendar 2013

Kalendár Nissan každý rok vyrába kalendár pod témou svojej značky „Vzrušenie na rozdiel od iných“. Verzia roku 2013 je naplnená očami a jedinečnými nápadmi a obrázkami ako výsledok spolupráce s tanečným maliarskym umelcom „SAORI KANDA“. Všetky obrázky v kalendári sú dielom umelca tanečného umenia SAORI KANDA. Svoju inšpiráciu, ktorú dal automobilka Nissan, zakomponovala do svojich obrazov, ktoré boli priamo nakreslené na horizontálnej záclone umiestnenej v štúdiu.

Brožúra

NISSAN CIMA

Brožúra ・ Nissan integroval všetky svoje najmodernejšie technológie a múdrosť, interiérové materiály vynikajúcej kvality a umenie japonského remesla („MONOZUKURI“ v japončine), aby vytvoril luxusný sedan bezkonkurenčnej kvality - nový CIMA, osamelá vlajková loď Nissanu.・ Táto brožúra je určená nielen na to, aby poukázala na vlastnosti produktu CIMA, ale aj na to, aby sprostredkovala dôveru a hrdosť publika Nissan v jeho remeslo.

Dizajn Obalu Žuvačky

ZEUS

Dizajn Obalu Žuvačky Dizajn obalov pre žuvačky. Koncepcia tohto dizajnu je „stimulujúca citlivosť“. Ciele produktov sú muži vo dvadsiatich rokoch a tieto inovatívne návrhy im pomáhajú pri vyzdvihovaní výrobkov v obchodoch inštinktívne. Hlavné vizuály vyjadrujú nádherný svetový pohľad na prírodný fenomén, ktorý sa spája s každou chuťou. THUNDER SPARK pre arguetovú a elektrizujúcu príchuť, SNOW STORM pre mrazivú a silnú chuťovú arómu a RAIN SHOWER pre aróma zvlhčeného, šťavnatého a vodnatého zmyslu.

Fotochromická Štruktúra Vrchlíka

Or2

Fotochromická Štruktúra Vrchlíka Or2 je jednovrstvová štruktúra strechy, ktorá reaguje na slnečné svetlo. Polygonálne segmenty povrchu reagujú na ultrafialové svetlo a mapujú polohu a intenzitu slnečných lúčov. Keď sú v tieni, segmenty Or2 sú priesvitné biele. Keď však zasiahnu slnečné svetlo, zafarbia a zaplavia priestor pod rôznymi odtieňmi svetla. Počas dňa sa Or2 stáva tieňovým zariadením, ktoré pasívne riadi priestor pod ním. V noci sa Or2 transformuje na obrovský luster, ktorý rozširuje svetlo, ktoré sa počas dňa zhromažďovalo integrovanými fotovoltaickými článkami.