Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Shisha, Hookah, Nargile

Meduse Pipes

Shisha, Hookah, Nargile Elegantné ekologické línie sú inšpirované podvodným morským životom. Rúrka shisha ako tajomné zviera ožije pri každej inhalácii. Moja myšlienka dizajnu bola odhaliť všetky zaujímavé procesy, ktoré sa odohrávajú v potrubí, ako je bublanie, prúdenie dymu, ovocná mozaika a hra svetiel. Dosiahla som to maximalizáciou podielu skla a hlavne zvýšením funkčnej oblasti na úroveň očí namiesto tradičných shisha rúrok, kde je takmer skrytá na úrovni zeme. Použitie skutočných kúskov ovocia vo vnútri skleneného korpusu na kokteily zvyšuje zážitok na novú úroveň.

Kúpeľňová Kolekcia

Up

Kúpeľňová Kolekcia Kolekcia kúpeľní navrhnutá Emanuele Pangrazi ukazuje, ako jednoduchý koncept môže priniesť inovácie. Prvou myšlienkou je zlepšiť pohodlie mierne naklonením roviny sedenia sanitárnej techniky. Táto myšlienka sa stala hlavnou témou dizajnu a je prítomná vo všetkých prvkoch kolekcie. Hlavná téma a prísne geometrické vzťahy dávajú kolekcii moderný štýl v súlade s európskym vkusom.

Stolička

5x5

Stolička Stolička 5x5 je typický projekt, pri ktorom sa obmedzenie považuje za výzvu. Sedadlo kresla a operadlo sú vyrobené z xilitu, ktorý sa dá veľmi ťažko tvarovať. Xilith je surovina, ktorá sa nachádza 300 metrov pod zemským povrchom a je spojená s uhlím. V súčasnosti sa väčšina suroviny vyhodí. Z environmentálneho hľadiska tento materiál vytvára odpad na zemskom povrchu. Preto sa myšlienka dizajnu stoličiek javila ako veľmi provokatívna a náročná.

Stoličky

Musketeers

Stoličky Jednoduchá. Elegantný. Funkčné. Mušketieri sú trojnohé stoličky vyrobené z kovu potiahnutého práškom, ohýbaného do tvaru s laserom rezanými drevenými nohami. Ukázalo sa, že základňa s tromi ramenami je geometricky stabilnejšia a má najmenšiu pravdepodobnosť kolísania ako štvorica. Vďaka vynikajúcej rovnováhe a funkčnosti je elegancia mušketierov vo svojom modernistickom vzhľade dokonalým kúskom vo vašej izbe. Zistite viac: www.rachelledagnalan.com

Podlahové Dlaždice

REVICOMFORT

Podlahové Dlaždice REVICOMFORT je odnímateľná a opakovane použiteľná podlaha. Rýchle a ľahké použitie. Pripravený k použitiu. Ideálne na prestavbu. V jednom produkte kombinuje technické vlastnosti porcelánových obkladačiek s celkovým telom, ekonomické výhody časovo úsporného zjednodušeného umiestnenia, ľahkú mobilitu a opakované použitie v rôznych priestoroch. REVICOMFORT je možné vykonať v niekoľkých kolekciách Revigrés: rôzne efekty, farby a povrchy.

Rozptyľovač Arómy

Magic stone

Rozptyľovač Arómy Magic Stone je oveľa viac ako domáce spotrebiče, dokáže vytvoriť magickú atmosféru. Jeho tvar je inšpirovaný prírodou, myslením na kameň, vyhladeným vodou rieky. Vodný prvok je symbolicky reprezentovaný vlnou, ktorá oddeľuje zvršok od spodného telesa. Voda je kľúčovým prvkom tohto produktu, ktorý prostredníctvom ultrazvuku rozpráši vodu a vonný olej a vytvára studenú paru. Vlnený motív slúži na vytvorenie atmosféry prostredníctvom LED svetla, ktoré plynule mení farby. Po stlačení krytu aktivujete tlačidlo kapacity, ktoré ovláda všetky funkcie.