Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Drevený E-Bicykel

wooden ebike

Drevený E-Bicykel Berlínska spoločnosť Aceteam vytvorila prvý drevený elektronický bicykel, ktorého úlohou bolo postaviť ho ekologickým spôsobom. Hľadanie kompetentného partnera pre spoluprácu bolo úspešné s Drevárskou fakultou Univerzity Eberswalde pre trvalo udržateľný rozvoj. Myšlienka Matthiasa Brodu sa stala skutočnosťou, ktorá sa spojila s technológiou CNC a znalosťou drevného materiálu. Zrodila sa drevená E-Bike.

Názov projektu : wooden ebike, Meno dizajnérov : Matthias Broda, Meno klienta : aceteam Berlin.

wooden ebike Drevený E-Bicykel

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.