Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interaktívne Inštalácie

Falling Water

Interaktívne Inštalácie Klesajúca voda je sada interaktívnych inštalácií, ktoré umožňujú používateľom meniť jazdnú dráhu okolo kocky alebo kociek. Kombinácia kociek a korálkového prúdu predstavuje kontrast statického objektu a dynamického toku vody. Potok je možné ťahať, aby ste videli, ako korálky tečú, alebo ich položte na stôl ako miesto zmrznutej vody. Korálky sa tiež považujú za priania ľudí každý deň. Priania by sa mali pripútať a bežať navždy ako vodopád.

Názov projektu : Falling Water, Meno dizajnérov : Naai-Jung Shih, Meno klienta : Naai-Jung Shih.

Falling Water Interaktívne Inštalácie

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.