Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digestor

Black Hole Hood

Digestor Táto séria Hood navrhnutá inšpirovaním spoločnosťami Black Hole a Worm Hole robí produkt krásnym a moderným spôsobom, ktorý spôsobuje emočné pocity a je cenovo dostupný. Poskytuje emocionálne chvíle a jednoduché použitie pri varení. Je ľahký, ľahko sa inštaluje, ľahko sa čistí a je navrhnutý pre moderné kuchyne v ilande.

Názov projektu : Black Hole Hood, Meno dizajnérov : Elham Mirzapour, Meno klienta : Arena Design Studio.

Black Hole Hood Digestor

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.