Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kniha Dizajn

Josef Koudelka Gypsies

Kniha Dizajn Svetoznámy fotograf Josef Kudelka usporiadal svoje výstavy fotografií v mnohých krajinách sveta. Po dlhom čakaní sa v Kórei konečne konala cigánska výstava Kudelka a bola vyrobená jeho fotokniha. Keďže išlo o prvú výstavu v Kórei, autor dostal požiadavku, aby chcel vytvoriť knihu, aby mohol cítiť Kóreu. Hangeul a Hanok sú kórejské písmená a architektúra, ktoré predstavujú Kóreu. Text odkazuje na myseľ a architektúra znamená formu. Inšpirovaný týmito dvoma prvkami, chcel navrhnúť spôsob, ako vyjadriť kórejské vlastnosti.

Názov projektu : Josef Koudelka Gypsies, Meno dizajnérov : Sunghoon Kim, Meno klienta : The Museum of Photography, Seoul.

Josef Koudelka Gypsies Kniha Dizajn

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.