Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Čajový Set

Vapor Breeze

Čajový Set Čajová kanvica je krabica, v ktorej sa nachádza vesmír esencie, ktorý čaká na uvoľnenie. Pri pohľade do otvoru nájdete štruktúru dynamických kanálov, ktoré sa nachádzajú vo vnútri pár. Štruktúra sa odráža aj na pokožke vonku. Celé telo ilustruje vyparenú esenciu, ktorú môžu ľudia každý deň vizualizovať a užívať si.

Názov projektu : Vapor Breeze, Meno dizajnérov : Naai-Jung Shih, Meno klienta : Naai-Jung Shih.

Vapor Breeze Čajový Set

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.