Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Motýľový Vešiak

Butterfly

Motýľový Vešiak Motýľový vešiak dostal meno pre svoju podobnosť s tvarom lietajúceho motýľa. Je to minimalistický nábytok, ktorý je možné zostaviť pohodlným spôsobom vďaka dizajnu oddelených komponentov. Užívatelia môžu rýchlo zložiť vešiak holými rukami. Ak je potrebné sa pohybovať, je vhodné po demontáži transportovať. Inštalácia trvá iba dva kroky: 1.stack oba rámy dohromady, aby vytvorili X; a rámy v tvare diamantu na každej strane sa prekrývajú. 2. Posuňte drevený kus cez prekrývané kosoštvorcové rámy na oboch stranách, aby ste rámy uchytili

Názov projektu : Butterfly, Meno dizajnérov : Lu Li, Meno klienta : Li Feng.

Butterfly Motýľový Vešiak

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.