Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fotografia

The Japanese Forest

Fotografia Japonský les je prevzatý z japonského náboženského hľadiska. Jedným z japonských starovekých náboženstiev je animizmus. Animizmus je viera, že zámerom sú aj bytosti iné ako človek, zátišie (minerály, artefakty atď.) A neviditeľné veci. Fotografie je podobná tejto. Masaru Eguchi sníma niečo, čo vytvára v objekte pocit. Stromy, tráva a minerály cítia vôľu života. A dokonca aj artefakty, ako sú priehrady, ktoré odišli v prírode na dlhú dobu, cítia vôľu. Rovnako ako vidíte nedotknutú prírodu, budúcnosť uvidí súčasné scenérie.

Názov projektu : The Japanese Forest, Meno dizajnérov : Masaru Eguchi, Meno klienta : Sunpono.

The Japanese Forest Fotografia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.