Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kozmetická Zbierka

Woman Flower

Kozmetická Zbierka Táto kolekcia je inšpirovaná prehnanými odevnými štýlmi stredovekých európskych dám a tvarmi vtáčej perspektívy. Dizajnér extrahoval tieto dve formy a použil ich ako kreatívne prototypy a kombinoval ich s dizajnom produktu, aby vytvorili jedinečný tvar a zmysel pre módu, a ukázali bohatú a dynamickú formu.

Názov projektu : Woman Flower, Meno dizajnérov : Kang Jiang, Meno klienta : LCHEAR.

Woman Flower Kozmetická Zbierka

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.