Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Značky

Queen

Dizajn Značky Rozšírený dizajn je založený na koncepcii kráľovnej a šachovnice. Pri týchto dvoch farbách čierna a zlatá má dizajn sprostredkovať pocit vysokej kvality a pretvárať vizuálny obraz. Okrem kovových a zlatých čiar použitých v samotnom produkte je prvok scény konštruovaný tak, aby vykompenzoval vojnový dojem z šachu, a pomocou koordinácie javiskového osvetlenia vytvárame dym a svetlo z vojny.

Názov projektu : Queen, Meno dizajnérov : Zheng Yuan Huang, Meno klienta : TAIWAN GREEN GOLD HOMELAND CO., LTD..

Queen Dizajn Značky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.