Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Megalopolis X Shenzhen Super Ústredie

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen Super Ústredie Megalopolis X bude novým centrom v srdci väčšej oblasti zálivu, neďaleko hranice medzi Hongkongom a Shenzen. Územný plán integruje architektúru s pešími sieťami, parkmi a verejnými priestormi. Nadzemné a podzemné dopravné siete sa plánujú maximalizáciou prepojenia v meste. Podzemná udržateľná sieť infraštruktúry zabezpečí bezproblémové systémy diaľkového chladenia a automatického spracovania odpadu. Cieľom je vytvoriť rámec kreatívneho hlavného plánu toho, ako sa budú mestá navrhovať v budúcnosti.

Názov projektu : Megalopolis X, Meno dizajnérov : QUAD studio, Meno klienta : QUAD studio.

Megalopolis X Megalopolis X Shenzhen Super Ústredie

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.