Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Držiak Na Nôž

Only Right Here

Držiak Na Nôž Od 12. storočia boli prvé býčí zápasy zdokumentované ako akt alebo verejná podívaná. Dnešné prebudenie vedomia ľudí je symptómom celkového globálneho hodnotenia, pretože sme účastníkmi božskej povahy, sme celek. „Iba tu“ symbolizuje novú éru, v ktorej dôjde k zániku agresívnych aktivít, ktoré sa stelesňujú v tom, čo bolo kedysi kultúrnym sviatkom, a veľkým vývojovým krokom na humanistickej úrovni.

Rastúca Lampa

BB Little Garden

Rastúca Lampa Tento projekt navrhuje podporiť toto nové použitie, ktoré poskytuje plnší zmyslový zážitok z varenia. BB Little garden je sálavá rastúca lampa, ktorá chce znovu navštíviť miesto aromatických rastlín vo vnútri kuchyne. Je to zväzok s jasnými čiarami ako skutočný minimalistický objekt. Elegantný dizajn bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa prispôsobil rôznym vnútorným prostrediam a dal kuchyni osobitnú poznámku. BB Malá záhrada je rámec pre rastliny, jej čistá línia ich zväčšuje a nenarúša čítanie.

Stolík

una

Stolík Bezproblémová integrácia je podstatou tabuľky stolíkov. tri javorové formy sa spoja, aby držali povrch z tvrdeného skla. produkt intenzívneho posudzovania materiálov a ich schopností, robustného, ale vzdušného vzhľadu a neuveriteľne ľahkej váhy sa ako prejav rovnováhy a milosti neobjavuje.

Komoda

shark-commode

Komoda Komoda spojená s otvorenou poličkou, čo dáva pocit pohybu a dve časti ho robia stabilnejším. Použitie rôznych povrchových úprav a rôznych farieb umožňuje vytvárať rôzne nálady a môže byť inštalovaný medzi rôzne interiéry. Uzatvorená komoda a otvorená polica dávajú ilúziu živej bytosti.

Stôl

Minimum

Stôl Veľmi ľahký a jednoduchý na výrobu a prepravu. Je to veľmi funkčný dizajn, aj keď je navonok veľmi ľahký a jedinečný. Táto jednotka je úplne rozobraná jednotka, ktorú je možné rozobrať a zmontovať kdekoľvek. Túto dĺžku je možné kombinovať, ako napríklad drevené kovové nohy, pomocou kovových spojok. Forma a farba nôh sa môže meniť podľa požiadaviek.

Skrinka

Deco

Skrinka Jedna skrinka visela nad druhou. Veľmi jedinečný dizajn, ktorý umožňuje, aby nábytok nevyplnil priestor, pretože krabice nestoja na podlahe, ale sú zavesené. Je to veľmi výhodné na použitie, pretože škatule boli rozdelené skupinami, a tým bude pre používateľa veľmi pohodlné. K dispozícii je farebná variácia materiálov.