Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Krúžok

Touch

Krúžok Jednoduchým gestom vyvolá dotykový dotyk bohaté emócie. Cez krúžok Touch sa dizajnér snaží sprostredkovať tento hrejivý a beztvarý pocit studeným a pevným kovom. 2 krivky sú spojené a vytvárajú krúžok, ktorý naznačuje, že 2 ľudia sa držia za ruky. Krúžok zmení svoj vzhľad, keď je jeho poloha otočená na prste a pri pohľade z rôznych uhlov. Keď sú spojené časti umiestnené medzi vašimi prstami, krúžok sa objaví buď žltý alebo biely. Keď sú pripojené časti umiestnené na prste, môžete si spolu vychutnať žltú aj bielu farbu.

Štrukturálny Prsteň

Spatial

Štrukturálny Prsteň Dizajn obsahuje kovovú rámovú štruktúru, v ktorej je druzy držaný tak, že je kladený dôraz na kameň aj na kovovú rámovú štruktúru. Konštrukcia je celkom otvorená a zaisťuje, že kameň je hviezdou dizajnu. Nepravidelná forma druzy a kovové gule, ktoré držia štruktúru dokopy, dodávajú dizajnu trocha mäkkosti. Je odvážny, nervózny a nositeľný.

Odevný Dizajn

Sidharth kumar

Odevný Dizajn NS GAIA je súčasná dámska odevná značka pochádzajúca z Dillí, ktorá je bohatá na jedinečné dizajnérske a textilné techniky. Značka je veľkým zástancom všímavej výroby a všetkého, čo sa týka cyklistiky a recyklácie. Dôležitosť tohto faktora sa odráža v pomenovacích stĺpoch, „N“ a „S“ v NS GAIA, ktoré predstavujú príroda a udržateľnosť. Prístup NS GAIA je „menej je viac“. Štítok zohráva aktívnu úlohu v pomalom módnom pohybe tým, že zabezpečuje minimálny vplyv na životné prostredie.

Náušnice

Van Gogh

Náušnice Náušnice inšpirované mandľovým stromom v kvete maľované Van Goghom. Jemnosť vetiev sa reprodukuje pomocou jemných reťazcov typu Cartier, ktoré sa podobne ako vetvy hojdajú s vetrom. Rôzne odtiene rôznych drahokamov, od takmer bielej po intenzívnejšiu ružovú, predstavujú odtiene kvetov. Zhluk kvitnúcich kvetov je zastúpený rôznymi reznými kameňmi. Vyrobené z 18k zlata, ružových diamantov, morganitov, ružových zafírov a ružových turmalínov. Leštený a štruktúrovaný povrch. Extrémne ľahké a dokonale padnú. Toto je príchod jari vo forme šperku.

Kabelky

Qwerty Elemental

Kabelky Rovnako ako vývoj dizajnu písacích strojov ukazuje premenu z vysoko komplexnej vizuálnej formy na čistú, jednoduchú geometrickú formu, Qwerty-element je stelesnením sily, symetrie a jednoduchosti. Konštruktívne oceľové časti vyrobené rôznymi remeselníkmi sú charakteristickým vizuálnym prvkom produktu, ktorý dodáva vrecku architektonický vzhľad. Základnou zvláštnosťou tašky sú dva kľúče písacích strojov, ktoré sú vyrobené a zostavené samotnou dizajnérkou.

Dámska Kolekcia

Macaroni Club

Dámska Kolekcia Zbierka, Macaroni Club, je inšpirovaná makarónmi z polovice 18. storočia, ktoré ich spájajú s ľuďmi závislými na dnešnom logu. Macaroni bol výraz pre mužov, ktorí prekročili bežné módy v Londýne. Boli to logo mánie z 18. storočia. Cieľom tejto zbierky je ukázať silu loga od minulosti po súčasnosť a vytvára Macaroni Club ako samostatnú značku. Detaily dizajnu sú inšpirované maškarskými kostýmmi z roku 1770 a súčasným módnym trendom s extrémnymi objemami a dĺžkou.