Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kúpeľňová Kolekcia

CATINO

Kúpeľňová Kolekcia CATINO sa rodí z túžby dať myšlienke tvar. Táto zbierka evokuje poéziu každodenného života prostredníctvom jednoduchých prvkov, ktoré súčasným spôsobom interpretujú súčasné archetypy našej fantázie. Navrhuje návrat do prostredia tepla a pevnosti pomocou prírodných lesov, obrábaných z masívu a zostavených tak, aby zostali večné.

Názov projektu : CATINO, Meno dizajnérov : Emanuele Pangrazi, Meno klienta : Disegno Ceramica.

CATINO Kúpeľňová Kolekcia

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.