Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Identita Značky

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Identita Značky BIA je miestnym vtáčím symbolom Atlantického neba, ktorý prelieta myšlienky a sny nad krajinami, prírodný pilot, ktorý prepravuje ľudí, spomienky, obchod a spoločnosti. Na SATA bude BIA vždy symbolizovať zjednotenie deviatich ostrovov súostrovia v jednej atlantickej výzve: vezmite meno Azor na svet a priviesť svet na Azorské ostrovy. BIA - Blue Islands Açor - znovuobjavený vták, priamočiary, inšpirovaný futurizmom prototypov, postavený na svojom jedinečnom genetickom kóde, ktorý je asymetrický, zreteľný a farebný ako deväť ostrovov Azory.

Názov projektu : SATA | BIA - Blue Islands Açor, Meno dizajnérov : SATA Airlines, Meno klienta : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor Identita Značky

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.