Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Etiketa Na Víno

5 Elemente

Etiketa Na Víno Dizajn „5 Elemente“ je výsledkom projektu, v ktorom klient dôveroval dizajnérskej agentúre úplnú slobodu prejavu. Vrcholom tohto dizajnu je rímska postava „V“, ktorá zobrazuje hlavnú myšlienku produktu - päť druhov vína prepletených v jedinečnej zmesi. Špeciálny papier, ktorý sa používa na označenie, ako aj strategické umiestnenie všetkých grafických prvkov, podnecujú potenciálneho spotrebiteľa, aby vzal fľašu a roztočil ju do rúk, dotkol sa jej, čo určite robí hlbší dojem a robí dizajn nezabudnuteľným.

Balenie Nealkoholických Nápojov

Coca-Cola Tet 2014

Balenie Nealkoholických Nápojov Ak chcete vytvoriť sériu plechoviek Coca-Cola, ktoré šíria milióny priania Tết po celej krajine. Ako zariadenie na zostavenie týchto prianí sme použili symbol Coca-cola Tết (Swallow Bird). Pre každú plechovku boli stovky ručne vypracovaných lastovičiek vytvorené a starostlivo usporiadané okolo vlastného skriptu, ktorý spolu tvoria sériu zmysluplných vietnamských prianí. „An“ znamená mier. „Tài“ znamená úspech, „Lộc“ znamená prosperitu. Tieto slová sa vo veľkej miere vymieňajú počas prázdnin a tradične zdobia dekorácie Tết.

Obmedzená Séria Exkluzívnych Vín

Echinoctius

Obmedzená Séria Exkluzívnych Vín Tento projekt je v mnohých ohľadoch jedinečný. Dizajn musel odzrkadľovať jedinečný charakter predmetného výrobku - výhradného autora vína. Okrem toho sa vyžadovala komunikácia hlbokého významu v názve produktu - superlatívny, slnovrat, kontrast medzi nocou a dňom, čiernobiely, otvorený a nejasný. Zámerom projektu bolo odzrkadliť tajomstvo skryté v noci: krásu nočnej oblohy, ktorá nás tak ohromuje a mystickú hádanku ukrytú v súhvezdí a Zodiaku.

Kniha

Brazilian Cliches

Kniha „Brazílske klišé“ sa skladali z obrázkov zo starého katalógu brazílskych klišé. Dôvodom názvu však nie sú iba klišé použité na zostavenie jeho ilustrácií. Na druhej strane sa stretávame s ďalšími typmi brazílskych klišé: historickými, ako je príchod Portugalcov, katechizácia domorodých Indov, ekonomické cykly kávy a zlata ... dokonca aj súčasné brazílske klišé plné dopravných zápch, dlhy, uzavreté byty a odcudzenie - vykreslené v neuveriteľnom súčasnom vizuálnom rozprávaní.

Organický Olivový Olej

Epsilon

Organický Olivový Olej Olivový olej Epsilon je produkt z limitovanej edície z organických olivových hájov. Celý výrobný proces sa vykonáva ručne pomocou tradičných metód a olivový olej sa plní do fliaš nefiltrovaný. Toto balenie sme navrhli tak, aby sme zaistili, že citlivé komponenty vysoko výživného produktu budú spotrebiteľom prijímané z mlyna bez akýchkoľvek zmien. Používame fľašu Quadrotta chránenú obalom, zviazanú kožou a uloženú do ručne vyrábanej drevenej škatule, ktorá je zapečatená tesniacim voskom. Spotrebitelia teda vedia, že výrobok prišiel priamo z mlyna bez akýchkoľvek zásahov.