Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kúpeľňová Súprava

LOTUS

Kúpeľňová Súprava Odraz do kúpeľní Lotus Flowers ... Lotus kúpeľňa bola implementovaná inšpirovaním tvaru listov lotosového kvetu Zhou Dunyi, ktorý učí Konfuciusovu filozofiu: „Lotosový kvet sa mi páči, pretože rastie v blate a nikdy sa neznečistí,“ jeho diskurz. Lotus listy, sú odpudzovač nečistôt, ako je uvedené v tomto dokumente. Pri výrobe tejto série bola napodobnená listová štruktúra lotosového kvetu

Názov projektu : LOTUS, Meno dizajnérov : Bien Seramik Design Team, Meno klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Kúpeľňová Súprava

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.