Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hypercar

Shayton Equilibrium

Hypercar Shaytonova rovnováha predstavuje čistý hedonizmus, zvrátenosť na štyroch kolesách, abstraktný koncept pre väčšinu ľudí a realizácia snov pre šťastných pár. Predstavuje maximálne potešenie, nové vnímanie toho, ako sa dostať z jedného bodu do druhého, kde cieľ nie je taký dôležitý ako zážitok. Spoločnosť Shayton je odhodlaná objavovať hranice materiálových schopností, testovať nové alternatívne zelené pohony a materiály, ktoré by mohli zvýšiť výkon pri zachovaní rodokmeňu hypercar. Nasledujúcou fázou je nájsť investora / investorov a urobiť z Shaytonovej rovnováhy realitu.

Názov projektu : Shayton Equilibrium, Meno dizajnérov : Andrej Stanta, Meno klienta : Shayton Automotive.

Shayton Equilibrium Hypercar

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.