Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Webová Stránka

Illusion

Webová Stránka Časopis Scene 360 uvádza na trh ilúziu v roku 2008 a rýchlo sa stal jeho najúspešnejším projektom s viac ako 40 miliónmi návštev. Webová stránka je venovaná predstaveniu úžasných výtvorov v umení, dizajne a filme. Či už ide o hyperrealistické tetovanie alebo ohromujúce fotografie z krajiny, pri výbere príspevkov často čitatelia donútia čitateľov povedať „WOW!“.

Názov projektu : Illusion, Meno dizajnérov : Adriana de Barros, Meno klienta : Illusion.

Illusion Webová Stránka

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.