Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Štítok A Balenie Šumivého Vína

Il Mosnel QdE 2012

Štítok A Balenie Šumivého Vína Rovnako ako jazero Iseo šplouchá na brehoch Franciacorty, šumivé víno navlhčuje steny pohára. Táto koncepcia je grafickým prepracovaním tvaru jazera a vyjadruje všetku silu rezervnej fľaše, ktorá sa nalieva do krištáľového skla. Elegantný a živý štítok vyvážený grafikou a farbami je odvážnym riešením s transparentným polypropylénom a potlačou zlatej fólie úplne horúcej, ktorá dodáva novým pocitom. Vylievanie z vína je podčiarknuté na škatuľke, kde sa grafika obaluje okolo balenia: jednoduchá a nárazová zložená z dvoch prvkov „slive et tiroir“.

Názov projektu : Il Mosnel QdE 2012, Meno dizajnérov : Laura Ferrario, Meno klienta : FERRARIODESIGN.

Il Mosnel QdE 2012 Štítok A Balenie Šumivého Vína

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.