Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendár Jedná sa o stolový kalendár vyrobený s výrezom s sezónnymi motívmi vynikajúcich reliéfov. Vrcholom dizajnu je, keď sú zobrazené, sezónne motívy sú nastavené na 30 stupňov, aby sa najlepšie pozorovalo. Táto nová forma vyjadruje nový štýl NTT COMWARE pre vytváranie nových nápadov. Zamýšľa sa nad funkčnosťou kalendára s dostatkom priestoru na písanie a riadenými riadkami. Je to dobré pre rýchle prezeranie a jednoduché použitie, plné originality, ktorá ho odlišuje od ostatných kalendárov.

Lopatka A Metla

Ropo

Lopatka A Metla Ropo je samočinne vyvážený koncept lopatky a metla, ktorý nikdy nespadne na zem. Vďaka malej hmotnosti nádrže na vodu umiestnenej v spodnej časti prachovej nádoby sa Ropo prirodzene udržuje v rovnováhe. Po ľahkom zametaní prachu pomocou priameho okraja lopatky na prach môžu používatelia zachytiť metlu a lopatku dohromady a dať ju ako jednu jednotku bez obáv z pádu. Cieľom modernej organickej formy je priniesť do vnútorných priestorov jednoduchosť a funkcia kolísania kolísania weeble má v úmysle pobaviť používateľov pri čistení podlahy.

Etiketa Na Víno

5 Elemente

Etiketa Na Víno Dizajn „5 Elemente“ je výsledkom projektu, v ktorom klient dôveroval dizajnérskej agentúre úplnú slobodu prejavu. Vrcholom tohto dizajnu je rímska postava „V“, ktorá zobrazuje hlavnú myšlienku produktu - päť druhov vína prepletených v jedinečnej zmesi. Špeciálny papier, ktorý sa používa na označenie, ako aj strategické umiestnenie všetkých grafických prvkov, podnecujú potenciálneho spotrebiteľa, aby vzal fľašu a roztočil ju do rúk, dotkol sa jej, čo určite robí hlbší dojem a robí dizajn nezabudnuteľným.

Balenie Nealkoholických Nápojov

Coca-Cola Tet 2014

Balenie Nealkoholických Nápojov Ak chcete vytvoriť sériu plechoviek Coca-Cola, ktoré šíria milióny priania Tết po celej krajine. Ako zariadenie na zostavenie týchto prianí sme použili symbol Coca-cola Tết (Swallow Bird). Pre každú plechovku boli stovky ručne vypracovaných lastovičiek vytvorené a starostlivo usporiadané okolo vlastného skriptu, ktorý spolu tvoria sériu zmysluplných vietnamských prianí. „An“ znamená mier. „Tài“ znamená úspech, „Lộc“ znamená prosperitu. Tieto slová sa vo veľkej miere vymieňajú počas prázdnin a tradične zdobia dekorácie Tết.

Obmedzená Séria Exkluzívnych Vín

Echinoctius

Obmedzená Séria Exkluzívnych Vín Tento projekt je v mnohých ohľadoch jedinečný. Dizajn musel odzrkadľovať jedinečný charakter predmetného výrobku - výhradného autora vína. Okrem toho sa vyžadovala komunikácia hlbokého významu v názve produktu - superlatívny, slnovrat, kontrast medzi nocou a dňom, čiernobiely, otvorený a nejasný. Zámerom projektu bolo odzrkadliť tajomstvo skryté v noci: krásu nočnej oblohy, ktorá nás tak ohromuje a mystickú hádanku ukrytú v súhvezdí a Zodiaku.

Kniha

Brazilian Cliches

Kniha „Brazílske klišé“ sa skladali z obrázkov zo starého katalógu brazílskych klišé. Dôvodom názvu však nie sú iba klišé použité na zostavenie jeho ilustrácií. Na druhej strane sa stretávame s ďalšími typmi brazílskych klišé: historickými, ako je príchod Portugalcov, katechizácia domorodých Indov, ekonomické cykly kávy a zlata ... dokonca aj súčasné brazílske klišé plné dopravných zápch, dlhy, uzavreté byty a odcudzenie - vykreslené v neuveriteľnom súčasnom vizuálnom rozprávaní.