Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obal

Winetime Seafood

Obal Dizajn balenia série Winetime Seafood by mal demonštrovať čerstvosť a spoľahlivosť produktu, mal by sa líšiť od konkurenčných výrobkov, byť harmonický a zrozumiteľný. Použité farby (modrá, biela a oranžová) vytvárajú kontrast, zdôrazňujú dôležité prvky a odrážajú umiestnenie značky. Jednotný vyvinutý koncept odlišuje sériu od iných výrobcov. Stratégia vizuálnych informácií umožnila identifikovať rozmanitosť výrobkov tejto série a použitie ilustrácií namiesto fotografií spôsobilo, že obal bol zaujímavejší.

Názov projektu : Winetime Seafood, Meno dizajnérov : Olha Takhtarova, Meno klienta : SOT B&D.

Winetime Seafood Obal

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.