Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Brošňa

The Sunshine

Brošňa Rysom tohto šperku je, že tu používal veľký kamenný komplexný tvar, ktorý je nastavený na neviditeľný (vzduchový) rám. Zobrazenie šperkov otvára iba technológiu montáže kameňov. Samotný kameň je držaný dvoma nenápadnými svietidlami a tenkou doskou posiaty diamantmi. Táto doska je základom všetkých brošní o nosnej štruktúre. To drží a druhý kameň. Celá kompozícia bola možná po prepracovaní hlavného brúsneho kameňa.

Dva Sedadlá

Mowraj

Dva Sedadlá Mowraj je dvojmiestne sedadlo určené na stelesnenie ducha etnického egyptského a gotického štýlu. Jeho podoba bola odvodená z egyptskej verzie mláteného saní Nowrag, ktorá sa zmenila tak, aby stelesňovala gotický vkus bez toho, aby bola ohrozená jej etnická predka. Dizajn je čierny lak s etnicky egyptskými ručne vyrezávanými rytinami na rukách a nohách, ako aj bohatým zamatovým poťahom zdobeným čapmi a sťahovacími krúžkami, ktoré mu dávajú stredoveký hod ako gotický vzhľad.

Bytový Dom

Tempo House

Bytový Dom Tento projekt predstavuje kompletnú rekonštrukciu domu v koloniálnom štýle v jednej z najkrajších štvrtí v Rio de Janeiro. Hlavným cieľom na mimoriadnom mieste plnom exotických stromov a rastlín (pôvodný krajinný plán slávneho krajinného architekta Burle Marxa) bolo otvoriť vonkajšiu záhradu s vnútornými priestormi otvorením veľkých okien a dverí. Výzdoba má významné talianske a brazílske značky a jej koncepciou je mať plátno, aby si zákazník (umelecký zberateľ) mohol zobraziť svoje obľúbené kúsky.

Multifunkčná Stavebnica

JIX

Multifunkčná Stavebnica JIX je stavebnica, ktorú vytvoril vizuálny umelec a produktový dizajnér Patrick Martinez z New Yorku. Skladá sa z malých modulárnych prvkov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby umožňovali spojenie štandardných slamiek na pitie, aby sa vytvorila široká škála stavieb. Konektory JIX sa dodávajú v plochých mriežkach, ktoré sa ľahko zachytia, pretínu a zaistia na svojom mieste. S JIXom môžete zostaviť všetko od ambicióznych štruktúr veľkosti miestností až po zložité sochy stolovej dosky, všetko pomocou konektorov JIX a slamiek na pitie.

Kúpeľňová Kolekcia

CATINO

Kúpeľňová Kolekcia CATINO sa rodí z túžby dať myšlienke tvar. Táto zbierka evokuje poéziu každodenného života prostredníctvom jednoduchých prvkov, ktoré súčasným spôsobom interpretujú súčasné archetypy našej fantázie. Navrhuje návrat do prostredia tepla a pevnosti pomocou prírodných lesov, obrábaných z masívu a zostavených tak, aby zostali večné.

Corporate Identity

Predictive Solutions

Corporate Identity Predictive Solutions je poskytovateľom softvérových produktov pre prognostickú analýzu. Produkty spoločnosti sa používajú na vytváranie predpovedí analýzou existujúcich údajov. Značka spoločnosti - sektory kruhu - pripomína grafiku vo forme koláčových grafov a tiež veľmi štylizovaný a zjednodušený obraz oka v profile. Značková platforma „uvoľňujúce svetlo“ je ovládačom pre všetku grafiku značky. Ako doplnková grafika v rôznych aplikáciách sa používajú ako meniaca sa, abstraktná tekutinová forma, tak tematické zjednodušené ilustrácie.