Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Nábytok

ChuangHua Tracery

Nábytok ChuangHua Kružba vhodná pre domáce dekory, komerčný priestor, hotel alebo štúdio, ktorého podstatu inšpiroval vzor čínskych okenných mriežok ChuangHua. Použitím technológie ohýbania plechov a nanášania práškových farieb v živej červenkastej farbe, ktorá zapadá do čisto bielej farby, ktorá osvieti jej sviatočný vzhľad, vďaka čomu sú bez kovového obrazu tvrdého, studeného a ťažkého. Esteticky jednoduchý čistý a elegantný v jeho štrukturálnom tvare navrhnutý, keď svetlo prechádza cez laserové rezanie kružbou, tieň premietol na okolitú stenu a podlahu, ktorá ukazuje záblesk krásy.

Vzdelávacia Vzdelávacia Hračka

GrowForest

Vzdelávacia Vzdelávacia Hračka Pomáhať deťom pochopiť ciele trvalo udržateľného rozvoja života na zemi, ochranu, zachovanie a obnovu lesného hospodárstva. Stromy sú identické s domácimi drevinami agátu z Taiwanu, kadidla céder, Tochigi, jedľa z Taiwanu, gáfru a jedle ázijského. Teplý nádych drevenej textúry, jedinečná vôňa každého druhu stromu a výškový terén pre rôzne druhy stromov. Ilustrovaná príbehová kniha pomáha deťom hlboko zakoreniť koncepciu ochrany lesov, spoznávanie rozdielov medzi taiwanskými druhmi stromov a koncept ochrany lesov prináša obrázkovej knihe.

Svadobná Kaplnka

Cloud of Luster

Svadobná Kaplnka Cloud luster je svadobná kaplnka umiestnená vo vnútri svadobného obradu v meste Himeji v Japonsku. Dizajn sa snaží preniesť moderného ducha svadobného obradu do fyzického priestoru. Kaplnka je celá biela, oblačný tvar je takmer úplne zakrivený do zakriveného skla a otvára ju do okolitej záhrady a povodia. Stĺpce sú pokryté hyperbolickým kapitálom ako hlavy, ktoré ich hladko spájajú s minimalistickým stropom. Kaplnkový sokel na strane nádrže je hyperbolická krivka, ktorá umožňuje, aby sa celá štruktúra javila, akoby plávala na vode a zvýrazňovala jej ľahkosť.

Výdajná Lekáreň

The Cutting Edge

Výdajná Lekáreň Rezacia hrana je výdajná lekáreň súvisiaca so susednou všeobecnou nemocnicou Daiichi v meste Himeji v Japonsku. V týchto lekárňach nemá klient priamy prístup k produktom ako v maloobchodnom type; skôr jeho lieky pripraví lekárnik na záhrade po predložení lekárskeho predpisu. Táto nová budova bola navrhnutá tak, aby propagovala obraz nemocnice zavedením špičkového obrazu vysokej technológie v súlade s pokrokovou lekárskou technológiou. Výsledkom je biely minimalistický, ale plne funkčný priestor.

Vlajková Loď

WADA Sports

Vlajková Loď Na oslavu svojho 30. výročia sa spoločnosť WADA Sports presúva do novovybudovaného ústredia a vlajkového obchodu. Vnútri obchodu je gigantická eliptická kovová konštrukcia podporujúca budovu. Pod eliptickou štruktúrou sú produkty rakiet zarovnané v špeciálne navrhnutom prípravku. Rakety sú usporiadané do série a je možné ich ľahko držať jeden po druhom. Eliptický tvar sa používa ako ukážka rôznych cenných historických a moderných rakiet zozbieraných z celej krajiny a transformujúcich interiér obchodu na raketové múzeum.

Kancelária

The Duplicated Edge

Kancelária The Duplicated Edge je dizajn pre prípravnú školu satelitov Toshin v japonskom Kawanishi. Škola chcela nové recepčné, konzultačné a konferenčné priestory v úzkej miestnosti 110sqm s nízkym stropom. Tento návrh navrhuje otvorený priestor označený ostrým trojuholníkovým príjmom a počítadlom informácií rozdeliacim priestor na funkčné entity. Počítadlo je zakryté postupne vzostupným bielym kovovým plátom. Táto kombinácia je duplikovaná zrkadlami v zadnej stene a reflexnými hliníkovými panelmi na strope, ktoré rozširujú priestor do širších rozmerov.