Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie Šťavy

Pure

Balenie Šťavy Základom konceptu Pure Juice je emotívny prvok. Vyvinutý koncept pomenovania a dizajnu je zameraný na pocity a emócie zákazníka, slúži na zastavenie osoby hneď vedľa potrebnej police a na jej výber z množstva ďalších značiek. Balenie vyjadruje účinky ovocných výťažkov, farebných vzorov tlačených priamo na sklenenú fľašu, ktorá pripomína ovocie. Vizuálne zdôrazňuje imidž prírodných produktov.

Konferenčný Stolík

Cube

Konferenčný Stolík Dizajn bol inšpirovaný geometrickými sochami Golden Ratio a Mangiarotti. Forma je interaktívna a ponúka užívateľovi rôzne kombinácie. Dizajn pozostáva zo štyroch konferenčných stolíkov rôznych veľkostí a z puzdra usporiadaného okolo kocky, ktorá je osvetľovacím prvkom. Prvky dizajnu sú multifunkčné, aby vyhovovali potrebám užívateľa. Výrobok sa vyrába z korianového materiálu a preglejky.

Umelecká Inštalácia

Pretty Little Things

Umelecká Inštalácia Pretty Little Things skúma svet lekárskeho výskumu a zložité snímky, ktoré sú pozorované pod mikroskopom, a interpretuje ich do moderných abstraktných vzorov prostredníctvom výbuchov vibrujúcej palety farieb fluro. Je to viac ako 250 metrov dlhá s viac ako 40 samostatnými umeleckými dielami, jedná sa o rozsiahlu inštaláciu, ktorá verejnosti prináša krásu výskumu.

Inštalácia

The Reflection Room

Inštalácia Reflexná miestnosť, inšpirovaná červenou farbou, ktorá symbolizuje šťastie v čínskej kultúre, je priestorový zážitok, ktorý bol vytvorený úplne z červených zrkadiel a vytvára nekonečný priestor. Vnútri typografia zohráva úlohu pri spájaní publika s každou z hlavných hodnôt čínskeho Nového roka a nabáda ľudí, aby sa zamysleli nad rokom, ktorý bol rokom a nadchádzajúcim rokom.

Aktivácia Udalosti

Home

Aktivácia Udalosti Domov zahŕňa nostalgiu osobného domu a je kombináciou starého a nového. Zadnú stenu pokrývajú obrazy z roku 1960, na celom displeji sú roztrúsené malé osobné mementá. Spoločne sú tieto veci vzájomne prepletené v sérii reťazcov tvoriacich spolu jeden príbeh, kde zatiaľ čo divák stojí, odhaľuje odkaz.

Umelecká Inštalácia

The Future Sees You

Umelecká Inštalácia Budúcnosť vidí Vidíte krásu optimizmu, ktorý predstavuje mladý kreatívny dospelý - budúcich mysliteľov, inovátorov, dizajnérov a umelcov vášho sveta. Dynamický vizuálny príbeh, premietaný v 30 oknách po 5 úrovniach, oči žiaria žiarivým spektrom farieb a niekedy sa zdá, že sledujú dav, keď s dôverou vyzerajú do noci. Týmito očami vidia budúcnosť, mysliteľ, inovátor, dizajnér a umelec: zajtrajšie kreatívy, ktoré zmenia svet.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.