Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl

la SINFONIA de los ARBOLES

Stôl Stôl la SINFONIA de los ARBOLES je hľadaním poézie v dizajne... Les pri pohľade zo zeme je ako stĺpy miznúce do neba. Nemôžeme ich vidieť zhora; les z vtáčej perspektívy pripomína hladký koberec. Vertikalita sa stáva horizontalitou a stále zostáva jednotná vo svojej dualite. Podobne aj stôl la SINFONIA de los ARBOLES pripomína konáre stromov, ktoré tvoria stabilnú základňu pre subtílnu dosku, ktorá spochybňuje silu gravitácie. Len sem-tam sa cez konáre stromov mihnú slnečné lúče.

Lekáreň

Izhiman Premier

Lekáreň Nový dizajn obchodu Izhiman Premier sa vyvinul okolo vytvorenia trendového a moderného zážitku. Dizajnér použil inú kombináciu materiálov a detailov, aby obslúžil každý roh vystavených predmetov. Každá výstavná plocha bola spracovaná samostatne štúdiom vlastností materiálov a vystaveného tovaru. Vytvorenie spojenia materiálov zmiešaných medzi kalkatským mramorom, orechovým drevom, dubovým drevom a sklom alebo akrylom. Výsledkom bolo, že zážitok bol založený na každej funkcii a preferenciách klienta s moderným a elegantným dizajnom kompatibilným s podávanými vystavenými predmetmi.

Ocenenie Umenia

The Kala Foundation

Ocenenie Umenia Už dlho existuje globálny trh s indickými maľbami, ale záujem o indické umenie v USA zaostáva. Na zvýšenie povedomia o rôznych štýloch indických ľudových malieb je nadácia Kala založená ako nová platforma na prezentáciu obrazov a ich sprístupnenie na medzinárodnom trhu. Základ tvorí webová stránka, mobilná aplikácia, výstava s redakčnými knihami a produkty, ktoré pomáhajú preklenúť priepasť a spojiť tieto maľby s väčším publikom.

Osvetlenie

Mondrian

Osvetlenie Závesná lampa Mondrian oslovuje emócie prostredníctvom farieb, objemov a tvarov. Názov vedie k jeho inšpirácii, maliarovi Mondrianovi. Ide o závesné svietidlo obdĺžnikového tvaru vo vodorovnej osi tvorené niekoľkými vrstvami farebného akrylu. Svietidlo má štyri rôzne pohľady využívajúce interakciu a harmóniu vytvorenú šiestimi farbami použitými pre túto kompozíciu, kde je tvar prerušovaný bielou čiarou a žltou vrstvou. Mondrian vyžaruje svetlo nahor aj nadol a vytvára rozptýlené, neinvazívne osvetlenie, ktoré sa nastavuje pomocou stmievateľného bezdrôtového diaľkového ovládača.

Rukoväte S Činkami

Dbgripper

Rukoväte S Činkami Ide o bezpečné a dobre držiace fitness náradie pre všetky vekové kategórie. Povrchová vrstva mäkká na dotyk, ktorá poskytuje hodvábny pocit. Vyrobené zo 100% recyklovateľného silikónu so špeciálnym zložením materiálu produkujúceho 6 rôznych úrovní tvrdosti, s rôznou veľkosťou a hmotnosťou, poskytujú voliteľný tréning sily úchopu. Ručné chápadlo sa tiež zmestí do zaobleného zárezu na oboch stranách činkovej tyče a pridáva mu váhu na tréning svalov paží až do 60 druhov rôznych kombinácií sily. Pútavé farby od svetlej po tmavú označujú silu a hmotnosť od ľahkej po ťažkú.

Váza

Canyon

Váza Ručne vyrobená váza na kvety bola vyrobená 400 kusmi presného laserového rezania plechu s rôznou hrúbkou, vrstvením vrstva po vrstve a zváraním kus po kuse, čo demonštruje umeleckú sochu kvetinovej vázy, prezentovanú v detailnom vzore kaňonu. Vrstvy naskladaného kovu zobrazujú textúru kaňonovej sekcie a tiež zväčšujú scenáre s rôznym prostredím, čím vytvárajú nepravidelne sa meniace efekty prirodzenej textúry.