Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Arch

Prsteň Návrhár sa inšpiruje tvarom oblúkových štruktúr a dúhy. Dva motívy - tvar oblúka a kvapky, sa spoja do jedného trojrozmerného tvaru. Kombináciou minimálnych línií a tvarov a využitím jednoduchých a bežných motívov je výsledkom jednoduchý a elegantný prsteň, ktorý je odvážny a hravý tým, že poskytuje priestor na tok energie a rytmu. Z rôznych uhlov sa tvar krúžku mení - tvar kvapky sa pozoruje z predného uhla, tvar oblúka sa pozoruje z bočného uhla a kríž sa pozerá z horného uhla. To poskytuje užívateľovi stimuláciu.

Krúžok

Touch

Krúžok Jednoduchým gestom vyvolá dotykový dotyk bohaté emócie. Cez krúžok Touch sa dizajnér snaží sprostredkovať tento hrejivý a beztvarý pocit studeným a pevným kovom. 2 krivky sú spojené a vytvárajú krúžok, ktorý naznačuje, že 2 ľudia sa držia za ruky. Krúžok zmení svoj vzhľad, keď je jeho poloha otočená na prste a pri pohľade z rôznych uhlov. Keď sú spojené časti umiestnené medzi vašimi prstami, krúžok sa objaví buď žltý alebo biely. Keď sú pripojené časti umiestnené na prste, môžete si spolu vychutnať žltú aj bielu farbu.

Spoločné Spoločné Priestory

Highpark Suites

Spoločné Spoločné Priestory Highpark Suites Common Areas skúmajú bezproblémovú integráciu mestského životného štýlu Gen-Y s ekologickým životom, obchodom, oddychom a komunitou. Od lobby s veľkým faktorom po sochárske súdy, funkčné sály a funky zasadacie miestnosti sú tieto priestory vhodné pre obyvateľov, aby ich mohli používať ako rozšírenie svojich domovov. Inšpirovaný plynulým vnútorným životom v interiéri, flexibilitou, interaktívnymi okamihmi a paletou mestských farieb a textúr, MIL Design posunul hranice a vytvoril jedinečnú, udržateľnú a holistickú komunitu, v ktorej má každý priestor na mysli obyvateľov a tropické prostredie.

Kníhkupectvo, Nákupné Centrum

Jiuwu Culture City , Shenyang

Kníhkupectvo, Nákupné Centrum Úlohou spoločnosti Jato Design bolo transformovať tradičné kníhkupectvo na dynamický, viacúčelový priestor - byť nielen nákupným centrom, ale aj kultúrnym centrom pre knihy inšpirované udalosti a ďalšie. Centerpice je „hrdinským“ priestorom, v ktorom sa návštevníci presúvajú do ľahšie ladeného prostredia s drevenými doskami obohateného o dramatické vzory. Lampióny podobné zámotky visia zo stropu, zatiaľ čo schody slúžia ako spoločné priestory, ktoré povzbudzujú návštevníkov k tomu, aby si vydržali a čítali, zatiaľ čo sedeli na schodoch.

Poster

Cells

Poster 19. júla 2017 spoločnosť PIY postavila malú budovu v austrálskom Melbourne. Je to malý hrad zostavený zo 761 komponentov a nazvali ho „Bunky“. Uzly sú navrhnuté ako ručne sústružené závitové čapy a rovné čapy, ktoré sú zhrnuté ako „East Tenon & Co. West Mortise & quot ;. Nájdete ich produkty, vrátane variabilných políc, študijných a stojančekov na topánky atď. A potom budete cítiť ich túžbu slobodne rásť.

Dizajn Interiéru Hotela

Stories Container

Dizajn Interiéru Hotela Kontajner prepraví náklad na miesto. Hotel poskytuje cestujúcim oddychové miesta. Prechodné miesto odpočinku je to, čo majú spoločné. Preto použite pojem „kontajner“ ako koncept hotela. Hotel nie je len miestom odpočinku, ale aj priestorom s osobnosťou. Každá izba má svoj vlastný výraz a osobnosť. Preto vytvorte osem rôznych apartmánov podľa nasledovných pokynov: Doprajte si, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey a Ballerina. Stabilný dom je nielen miesto odpočinku, ale aj zásobovacia stanica pre vášho ducha.