Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Súkromné Bývanie

House L019

Súkromné Bývanie V celom dome bol použitý jednoduchý, ale sofistikovaný materiál a farebný koncept. Biele steny, drevené dubové podlahy a miestny vápenec pre kúpeľne a komíny. Precízne vypracované detaily vytvárajú atmosféru citlivého luxusu. Presne zložené priehľady určujú voľný plávajúci obytný priestor v tvare L.

Lucerna

Linear Flora

Lucerna Lineárna flóra je inšpirovaná číslom „tri“ z bougainvillea, kvetu Pingtungskej župy. Okrem troch okvetných lístkov bougainvillea pri pohľade zdola, variácie a násobky troch sa mohli objaviť v rôznych aspektoch. Pri príležitosti osláv 30. výročia Tchaj-wanského lucerenského festivalu bol odborník na dizajn osvetlenia Ray Teng Pai vyzvaný odborom pre kultúrne záležitosti okresu Pingtung, aby vytvoril netradičnú lucernu, jedinečnú kombináciu formy a technológie a poslal správu o premene dedičstva festivalu. a spájať ju s budúcnosťou.

Okolité Svetlo

25 Nano

Okolité Svetlo 25 Nano je umelecký ľahký nástroj, ktorý predstavuje pominuteľnosť a vytrvalosť, narodenie a smrť. V spolupráci so spoločnosťou Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, ktorej víziou je budovanie systematickej recyklačnej slučky skla pre udržateľnú budúcnosť, si 25 Nano zvolila relatívne krehkú bublinu ako médium na rozdiel od pevného skla, aby stelesnila túto myšlienku. V prístroji svetlo svieti životnými cyklami bubliny, premieta do prostredia dúhovitú farbu a tiene, čím vytvára okolo používateľa snovú atmosféru.

Pracovné Svetlo

Linear

Pracovné Svetlo Technika ohýbania rúrok Linear Light sa vo veľkej miere používa na výrobu častí vozidiel. Kvapalinová uhlová čiara je realizovaná presnou kontrolou taiwanského výrobcu, takže má minimálny materiál na vytvorenie ľahkej, pevnej a prenosnej lineárnej svetlo; ideálne na osvetlenie každého moderného interiéru. Používa bezdotykové LED stmievanie dotykových LED diód s funkciou pamäte, ktorá sa zapne pri predchádzajúcej nastavenej hlasitosti. Lineárna úloha je navrhnutá tak, aby ju používateľ mohol ľahko zostaviť, pozostával z netoxického materiálu a je dodávaný s plochým obalom; urobiť všetko pre zníženie dopadu na životné prostredie.

Pracovný Priestor

Dava

Pracovný Priestor Dava je vyvinutý pre kancelárie v otvorenom priestore, školy a univerzity, kde sú dôležité pokojné a koncentrované pracovné fázy. Moduly znižujú akustické a vizuálne poruchy. Vďaka trojuholníkovému tvaru je nábytok priestorovo efektívny a umožňuje rôzne možnosti usporiadania. Materiály Dava sú WPC a plsť z vlny, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Plug-in systém upevňuje dve steny k stolovej doske a zdôrazňuje jednoduchosť výroby a manipulácie.

Bytový Dom

Brooklyn Luxury

Bytový Dom Tento projekt, inšpirovaný vášňou klienta pre bohaté historické sídla, predstavuje prispôsobenie funkcionalizmu a tradície zámerom súčasnosti. Preto bol klasický štýl zvolený, prispôsobený a štylizovaný kánonom súčasného dizajnu a moderných technológií. K vytvoreniu tohto projektu prispeli nové kvalitné materiály - skutočný klenot architektúry New York. Očakávané výdavky presiahnu 5 miliónov amerických dolárov, ponúknu predpoklad vytvorenia štýlového a bohatého interiéru, ale aj funkčného a pohodlného.

Dizajnový rozhovor dňa

Rozhovory so svetoznámymi návrhármi.

Prečítajte si najnovšie rozhovory a rozhovory o dizajne, tvorivosti a inováciách medzi dizajnovým novinárom a svetoznámymi dizajnérmi, umelcami a architektmi. Prezrite si najnovšie dizajnérske projekty a ocenené návrhy slávnych návrhárov, umelcov, architektov a inovátorov. Objavte nové poznatky o tvorivosti, inováciách, umení, dizajne a architektúre. Dozviete sa o procesoch dizajnu veľkých dizajnérov.