Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Inteligentný Nábytok

Fluid Cube and Snake

Inteligentný Nábytok Spoločnosť Hello Wood vytvorila rad vonkajšieho nábytku s inteligentnými funkciami pre komunitné priestory. Navrhli nový žáner verejného nábytku a navrhli vizuálne pútavé a funkčné inštalácie s osvetľovacím systémom a zásuvkami USB, ktoré si vyžadovali integráciu solárnych panelov a batérií. Had je modulárna štruktúra; jeho prvky sú variabilné, aby sa zmestili na dané miesto. Fluidná kocka je pevná jednotka so sklenenou doskou so solárnymi článkami. Štúdio sa domnieva, že účelom dizajnu je zmeniť predmety z každodenného použitia na pekné predmety.

Jedálenský Stôl

Augusta

Jedálenský Stôl Augusta interpretuje klasický jedálenský stôl. Zastúpenie generácií pred nami sa zdá, že dizajn vyrastie z neviditeľného koreňa. Nohy stola sú orientované k tomuto spoločnému jadru a siahajú až k držaniu stolovej dosky prispôsobenej knihe. Masívne európske orechové drevo bolo vybrané pre jeho význam múdrosti a rastu. Drevo obvykle vyhodené výrobcami nábytku sa používa na riešenie jeho problémov. Uzly, trhliny, chvenie vetra a jedinečné víry rozprávajú príbeh života stromu. Jedinečnosť dreva umožňuje tomuto príbehu žiť v kúsku rodinného dedičstva.

Kozmetické Balenie

Clive

Kozmetické Balenie Koncept obalu kozmetiky Clive sa zrodil ako iný. Jonathan nechcel len vytvoriť ďalšiu značku kozmetiky s bežnými výrobkami. Odhodlaný skúmať väčšiu citlivosť a o niečo viac, ako verí v oblasti osobnej starostlivosti, sa venuje jednému z hlavných cieľov. Rovnováha medzi telom a mysľou. S havajským dizajnom inšpirovaným kombináciou tropických listov, tonality mora a hmatového zážitku z balíčkov získate pocit relaxácie a pokoja. Táto kombinácia umožňuje navrhnúť zážitok z tohto miesta.

Kancelária

Studio Atelier11

Kancelária Budova bola založená na „trojuholníku“ s najsilnejším vizuálnym obrazom pôvodnej geometrickej formy. Ak sa pozeráte dolu z vysokého miesta, uvidíte celkom päť rôznych trojuholníkov Kombinácia trojuholníkov rôznych veľkostí znamená, že „miesto“, kde sa stretávajú „ľudská“ a „príroda“.

Koncepčná Kniha A Plagát

PLANTS TRADE

Koncepčná Kniha A Plagát PLANTS TRADE je séria inovatívnych a umeleckých foriem botanických vzoriek, ktorá bola vyvinutá s cieľom vybudovať lepší vzťah medzi človekom a prírodou, a nie vzdelávacie materiály. Kniha koncepcie Rastliny obchod bola pripravená, aby vám pomohla pochopiť tento kreatívny produkt. Kniha, navrhnutá v presne rovnakej veľkosti ako produkt, obsahuje nielen fotografie prírody, ale aj jedinečnú grafiku inšpirovanú múdrosťou prírody. Zaujímavejšie je, že grafika sa starostlivo tlačí kníhtlačom, takže každý obrázok sa líši farbou alebo textúrou, rovnako ako prírodné rastliny.

Bytový Dom

Tei

Bytový Dom Skutočnosť, že pohodlný život po odchode do dôchodku, ktorý najviac využíva priestory na svahu, je realizovaná stálym dizajnom obvyklým spôsobom, sa veľmi ocenila. Príjem bohatého prostredia. Tentoraz však nejde o vilovú architektúru, ale o osobné bývanie. Potom sme najprv začali vytvárať štruktúru, ktorá je založená na tom, že je schopná pohodlne stráviť obvyklý život bez zbytočnej neprimeranosti v celom pláne.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.