Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Luxusná Obuv

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Luxusná Obuv V roku 2010 bola založená rada „sandálov / tvarovaných šperkov“ spoločnosti Gianluca Tamburini, ktorá sa nazýva Conspiracy. Konšpiračné topánky bez námahy kombinujú technológiu a estetiku. Podpätky a podrážky sú vyrobené z materiálov, ako je ľahký hliník a titán, ktoré sú liate v sochárskych formách. Siluetu obuvi zvýrazňujú polodrahokamy a iné bohaté ozdoby. Špičková technológia a špičkové materiály tvoria modernú sochu, ktorá má tvar sandálu, ale kde sú stále viditeľné dotyky a skúsenosti skúsených talianskych remeselníkov.

Názov projektu : Conspiracy - Sandal shaped jewels-, Meno dizajnérov : Gianluca Tamburini, Meno klienta : Conspiracy by Gianluca Tamburini.

Conspiracy - Sandal shaped jewels- Luxusná Obuv

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.