Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prenosný Ultrazvukový Detektor Chýb

Prisma

Prenosný Ultrazvukový Detektor Chýb Prisma je určený na neinvazívne testovanie materiálu v najextrémnejších prostrediach. Je to prvý detektor, ktorý obsahuje pokročilé zobrazovanie v reálnom čase a 3D skenovanie, čo výrazne uľahčuje interpretáciu chýb a skracuje čas technika na mieste. Vďaka prakticky nezničiteľnému krytu a jedinečným viacnásobným režimom kontroly môže Prisma pokryť všetky testovacie aplikácie, od ropovodov až po komponenty kozmického priestoru. Je to prvý detektor s integrovaným zaznamenávaním údajov a automatickým generovaním správ PDF. Bezdrôtové pripojenie a pripojenie Ethernet umožňujú jednoduchú aktualizáciu alebo diagnostiku jednotky.

Názov projektu : Prisma, Meno dizajnérov : LA Design , Meno klienta : Sonatest.

Prisma Prenosný Ultrazvukový Detektor Chýb

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.