Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kokteil Bar

Gamsei

Kokteil Bar Keď sa Gamsei otvoril v roku 2013, hyper-lokalizmus sa dostal do oblasti praxe, ktorá sa dovtedy obmedzovala hlavne na jedlá. V Gamsei sú prísady do koktailov buď divoko pástené alebo pestované miestnymi artézskymi farmármi. Interiér baru je jasným pokračovaním tejto filozofie. Rovnako ako koktaily, aj Buero Wagner obstarával všetky materiály na miestnej úrovni a úzko spolupracoval s miestnymi výrobcami pri výrobe riešení na mieru. Gamsei je úplne integrovaný koncept, vďaka ktorému sa z pitia koktailu stáva nový zážitok.

Názov projektu : Gamsei, Meno dizajnérov : BUERO WAGNER, Meno klienta : Trink Tank.

Gamsei Kokteil Bar

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.