Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Skrinka Na Večere

Baan

Skrinka Na Večere "baan" je druh skrinky, ktorá bola špeciálne navrhnutá na účely večere. Je to jedinečný vzhľad a sila je rozprávanie, ktoré súvisí s funkciou. Skrinkové systémy majú niekoľko charakteristických znakov. Rôzne funkcie a vlastnosti skrinky, ktoré sú oddelené príbehom, ako sú príbory a príručné skrinky, sú zastúpené krbom a komínom. Sklenené vína sú okrem toho reprezentované lustrom a stojan na misky je symbolizovaný schodiskom. Existujú štyri hlavné zložky domu, ktorými sú naratívne nápady.

Názov projektu : Baan, Meno dizajnérov : Mr. Paitoon Keatkeereerut, Mr.Chawin Hanjing, Meno klienta : Partly Cloudy Studio.

Baan Skrinka Na Večere

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.