Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Gabo

Prsteň Prstenec Gabo bol navrhnutý tak, aby povzbudil ľudí, aby znovu navštívili hravú stránku života, ktorá sa zvyčajne stráca, keď dospeje. Dizajnér bol inšpirovaný spomienkami na pozorovanie, ako sa jeho syn hrá s jeho farebnou kúzelnou kockou. Užívateľ môže hrať s krúžkom otáčaním dvoch nezávislých modulov. Ak tak urobíte, súpravy drahokamov alebo umiestnenie modulov môžu byť zhodné alebo nesprávne priradené. Okrem hravého aspektu má používateľ na výber nosenie iného prsteňa každý deň.

Zábava

Free Estonian

Zábava V tomto jedinečnom umeleckom diele použila Olga Raag estónske noviny z roku, keď bolo auto pôvodne vyrobené v roku 1973. Žlté noviny v Národnej knižnici boli fotografované, vyčistené, upravené a upravené tak, aby sa mohli použiť v projekte. Konečný výsledok bol vytlačený na špeciálny materiál používaný na osobné automobily, ktorý trvá 12 rokov, a jeho prihláška trvala 24 hodín. Free Estonian je auto, ktoré priťahuje pozornosť, obklopuje ľudí pozitívnou energiou a nostalgickými detskými emóciami. Vyzýva zvedavosť a zapojenie všetkých.

Jazdecký Komplex

Emerald

Jazdecký Komplex Komplexný obraz architektonických a priestorových projektov spája všetkých šesť budov a odhaľuje funkčnú identitu každej z nich. Predĺžené fasády arén a stajní smerujúce do administratívneho zloženého jadra. Šesťstranná stavba ako krištáľová mriežka spočíva v drevenom ráme ako v náhrdelníku. Nástenné trojuholníky zdobené rozptylom skla ako smaragdovými detailmi. Zakrivená biela konštrukcia zdôrazňuje hlavný vchod. Mriežka fasád je tiež súčasťou vnútorného priestoru, kde je prostredie vnímané cez priehľadný web. Interiéry pokračujú v téme drevených konštrukcií a využívajú mierku prvkov k proporčnejšej ľudskej mierke.

Reproduktorový Orchester

Sestetto

Reproduktorový Orchester Orchestrálny súbor rečníkov, ktorí hrajú spolu ako skutoční hudobníci. Sestetto je viackanálový zvukový systém na prehrávanie jednotlivých stôp nástrojov v samostatných reproduktoroch rôznych technológií a materiálov určených pre konkrétny zvukový prípad, napríklad z čistého betónu, rezonančných drevených rezonančných dosiek a keramických rohov. Miešanie skladieb a častí sa vracia, aby bolo fyzicky na mieste počúvania, ako na skutočnom koncerte. Sestetto je komorný orchester zaznamenanej hudby. Produkciu Sestetto vyrábajú priamo jeho dizajnéri Stefano Ivan Scarascia a Francesco Shyam Zonca.

Kaviareň

Perception

Kaviareň Táto malá teplá drevená kaviareň, ktorá sa nachádza na rohu križovatky, v pokojnej štvrti. Centralizovaná zóna s otvorenou prípravou poskytuje čistý a rozsiahly zážitok z vystúpenia baristu návštevníkom všade, kde sú sedadlá v bare alebo stolíky v kaviarni. Stropný objekt s názvom „Tieniaci strom“ sa začína zo zadnej strany prípravnej zóny a pokrýva zákaznícku zónu, aby dotvoril celú atmosféru tejto kaviarne. Poskytuje návštevníkom neobvyklý priestorový efekt a tiež sa stáva médiom pre ľudí, ktorí chcú byť pri káve s príchuťou stratení myšlienok.

Verejné Vonkajšie Záhradné Kreslo

Para

Verejné Vonkajšie Záhradné Kreslo Para je sada verejných vonkajších stoličiek navrhnutá tak, aby poskytovala zdržanlivú flexibilitu vo vonkajšom prostredí. Sada stoličiek, ktorá má jedinečne symetrický tvar a úplne sa odchyľuje od inherentnej vizuálnej rovnováhy konvenčného dizajnu stoličky. Táto sada vonkajších stoličiek, inšpirovaná jednoduchým tvarom hojdačky, je odvážna, moderná a víta interakciu. Obe so silným váženým dnom, Para A podporuje rotáciu 360 okolo svojej základne a Para B podporuje obojsmerné preklopenie.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.