Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Inteligentný Nábytok

Fluid Cube and Snake

Inteligentný Nábytok Spoločnosť Hello Wood vytvorila rad vonkajšieho nábytku s inteligentnými funkciami pre komunitné priestory. Navrhli nový žáner verejného nábytku a navrhli vizuálne pútavé a funkčné inštalácie s osvetľovacím systémom a zásuvkami USB, ktoré si vyžadovali integráciu solárnych panelov a batérií. Had je modulárna štruktúra; jeho prvky sú variabilné, aby sa zmestili na dané miesto. Fluidná kocka je pevná jednotka so sklenenou doskou so solárnymi článkami. Štúdio sa domnieva, že účelom dizajnu je zmeniť predmety z každodenného použitia na pekné predmety.

Názov projektu : Fluid Cube and Snake, Meno dizajnérov : Hello Wood, Meno klienta : Hello Wood.

Fluid Cube and Snake Inteligentný Nábytok

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.