Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obal Albumu

Haezer

Obal Albumu Haezer je známy svojim solídnym basovým zvukom, epickými prestávkami s dobre vyleštenými efektmi. Je to druh zvuku, ktorý vychádza len z priamej tanečnej hudby, ale pri bližšom prehliadaní alebo počúvaní začnete objavovať viac vrstiev frekvencií v rámci hotového produktu. Pre kreatívny koncept a prevedenie bolo výzvou simulovať zvukový zážitok známy ako Haezer. Umelecký štýl nie je vôbec typický štýl tanečnej hudby, vďaka čomu sa Haezer stáva vlastným žánrom.

Názov projektu : Haezer , Meno dizajnérov : Chris Slabber, Meno klienta : CS Design & Illustration.

Haezer  Obal Albumu

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.