Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
3D Animácia

Alignment to Air

3D Animácia Pokiaľ ide o animáciu tvorivých písmen, Jin začal s abecedou A. A keď príde na koncepčný krok, pokúsil sa vidieť výraznejšie nálady odrážajúce jeho filozofiu, ktorá je dosť aktívna, ale zároveň sa organizuje. Popri tom prišiel s protichodnými slovami, ktoré sa jeho myšlienky dôkladne postavili, napríklad zosúladením so vzduchom, čo je názov tohto projektu. S týmto vedomím predstavuje animácia presnejšie a jemnejšie momenty prvého slova. Na druhej strane to končí pomerne flexibilnou a uvoľnenou vibráciou, aby sa prejavilo posledné písmeno.

Názov projektu : Alignment to Air, Meno dizajnérov : Jin Jeon, Meno klienta : Jin Jeon(J2Motion).

Alignment to Air 3D Animácia

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.