Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Darčekové Balenie Na Torty

Marais

Darčekové Balenie Na Torty Darčekové balenie na torty (finančník). Obrázok ukazuje box s 15 koláčmi (dve oktávy). Darčekové krabičky obyčajne jednoducho usporiadajú všetky koláče úhľadne. Ich krabice s jednotlivo zabalenými koláčmi sa však líšia. znižujú náklady tým, že sa zameriavajú iba na jeden dizajn a pri použití všetkých šiestich povrchov dokázali znovu vytvoriť všetky typy klávesníc. Pomocou tohto dizajnu dokážu vytvoriť ľubovoľnú veľkosť klávesnice, od malých klávesníc až po plné 88-klávesové klavíry a ešte väčšie. Napríklad pre jednu oktávu s 13 kľúčmi používajú 8 koláčov. A 88-klávesové klavír by bolo darčekovou krabičkou s 52 koláčmi.

Názov projektu : Marais, Meno dizajnérov : Kazuaki Kawahara, Meno klienta : Latona Marketing Inc..

Marais Darčekové Balenie Na Torty

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.