Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Verejné Umenie

Flow With The Sprit Of Water

Verejné Umenie Komunitné prostredia sú často znečistené interpersonálnymi a intrapersonálnymi disonanciami svojich obyvateľov, čo vedie k viditeľnému a neviditeľnému chaosu v okolí. Podvedomý účinok tejto poruchy je, že obyvatelia upadajú do nepokoja. Toto zvyčajné a cyklické agitovanie ovplyvňuje telo, myseľ a ducha. Sochársky sprievodca, ženích, očisťuje a posilňuje pozitívne „čchi“ priestoru a zameriava sa na príjemné a pokojné výsledky. S jemným posunom v prostredí je verejnosť vedená k rovnováhe medzi ich vnútornou a vonkajšou realitou.

Názov projektu : Flow With The Sprit Of Water, Meno dizajnérov : Iutian Tsai, Meno klienta : Chang yih hi-tech industrial park.

Flow With The Sprit Of Water Verejné Umenie

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.