Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fotochromická Štruktúra Vrchlíka

Or2

Fotochromická Štruktúra Vrchlíka Or2 je jednovrstvová štruktúra strechy, ktorá reaguje na slnečné svetlo. Polygonálne segmenty povrchu reagujú na ultrafialové svetlo a mapujú polohu a intenzitu slnečných lúčov. Keď sú v tieni, segmenty Or2 sú priesvitné biele. Keď však zasiahnu slnečné svetlo, zafarbia a zaplavia priestor pod rôznymi odtieňmi svetla. Počas dňa sa Or2 stáva tieňovým zariadením, ktoré pasívne riadi priestor pod ním. V noci sa Or2 transformuje na obrovský luster, ktorý rozširuje svetlo, ktoré sa počas dňa zhromažďovalo integrovanými fotovoltaickými článkami.

Názov projektu : Or2, Meno dizajnérov : Christoph Klemmt & Rajat Sodhi, Meno klienta : Orproject.

Or2 Fotochromická Štruktúra Vrchlíka

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.