Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balené Koktaily

Boho Ras

Balené Koktaily Boho Ras predáva balené koktaily vyrobené z najlepších miestnych indických liehovín. Výrobok nesie českú atmosféru, ktorá zachytáva netradičný umelecký životný štýl a jeho vizuály sú abstraktným stvárnením zvukov, ktoré spotrebiteľ získa po vypití kokteilu. Dokonale sa mu podarilo dosiahnuť miesto, kde sa stretávajú globálne a miestne spoločnosti, kde sa spájajú a vytvárajú globálnu vibráciu produktu. Boho Ras predáva čisté liehoviny v 200 ml fľašiach a balené koktaily v 200 ml a 750 ml fľašiach.

Podcast

News app

Podcast News je žiadosť o rozhovor pre zvukové informácie. Inšpiráciou je plochý dizajn Apple iOS s ilustráciami na ilustráciu informačných blokov. Vizuálne má pozadie elektrickú modrú farbu ako poslanie, aby boli bloky vynikajúce. Cieľom je veľmi málo grafických prvkov, ktorých cieľom je uľahčiť používanie aplikácie bez toho, aby rozptyľovala používateľa alebo ho stratila.

Balenie Pre Kórejské Zdravé Jedlo

Darin

Balenie Pre Kórejské Zdravé Jedlo Darin je navrhnutý tak, aby oslobodil moderných ľudí od neochoty k tradičným kórejským výrobkom zdravej výživy v únavovej spoločnosti a vyznačoval sa jednoduchou grafickou zrozumiteľnosťou pri poskytovaní balíkov zmyslom pre moderných ľudí, na rozdiel od nenavrhnutých obrazov, ktoré používajú tradičné kórejské obchody so zdravou výživou. , Všetky návrhy sú vyrobené z motívov krvného obehu, ktoré vizualizujú cieľ poskytnúť vitálnym a zdravým životom unaveným 20. a 30. rokom.

3D Animácia

Alignment to Air

3D Animácia Pokiaľ ide o animáciu tvorivých písmen, Jin začal s abecedou A. A keď príde na koncepčný krok, pokúsil sa vidieť výraznejšie nálady odrážajúce jeho filozofiu, ktorá je dosť aktívna, ale zároveň sa organizuje. Popri tom prišiel s protichodnými slovami, ktoré sa jeho myšlienky dôkladne postavili, napríklad zosúladením so vzduchom, čo je názov tohto projektu. S týmto vedomím predstavuje animácia presnejšie a jemnejšie momenty prvého slova. Na druhej strane to končí pomerne flexibilnou a uvoľnenou vibráciou, aby sa prejavilo posledné písmeno.

Web Design A Ux

Si Me Quiero

Web Design A Ux Webová stránka Sí, Me Quiero je priestor, ktorý pomáha byť sám sebou. Na uskutočnenie projektu sa museli uskutočniť rozhovory a preskúmať sociálny a kultúrny kontext v súvislosti so ženami; jej projekcia v spoločnosti a so sebou. Dospelo sa k záveru, že web bude sprevádzať a bude vykonávaný s prístupom, ktorý pomôže milovať sa. V dizajne sa odráža jednoduchosť s neutrálnymi tónmi pomocou červených kontrastov, ktoré upozorňujú na určité akcie, farby značky knihy publikované klientom. Inšpirácia prišla z umenia konštruktivizmu.

Dizajn Etikety Pre Víno

314 Pi

Dizajn Etikety Pre Víno Experimentovanie s ochutnávkou vína je nekonečný proces, ktorý vedie k novým cestám a odlišným arómam. Nekonečná sekvencia pi, iracionálne číslo s nekonečnými desatinnými miestami bez toho, aby sme poznali posledné z nich, bola inšpiráciou pre názov týchto vín bez siričitanov. Dizajn má za cieľ umiestniť do centra pozornosti vlastnosti 3,14 vínnych radov namiesto ich skrývania medzi obrázkami alebo grafikou. Na základe minimalistického a jednoduchého prístupu štítok zobrazuje iba skutočné vlastnosti týchto prírodných vín, ktoré sa dajú pozorovať v zápisníku oenológa.