Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Faucety

Electra

Faucety Electra, ktorá nemá samostatnú rukoväť, láka každého vďaka svojej elegancii a inteligentnému vzhľadu je pre kuchyne rozhodujúca. Stiahnuteľný digitálny umývadlový mixér poskytuje používateľom voľnosť pohybu v kuchyniach a ponúka dve rôzne funkcie toku. Elektronická podložka umožňuje prístup k všetkým funkciám v prednej oblasti zariadenia Electra, a to buď v prípade, že je sprej vložený do výlevky, alebo v ruke pomocou iba špičky prsta, ktorú môžete ovládať.

Názov projektu : Electra, Meno dizajnérov : E.C.A. Design Team, Meno klienta : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Faucety

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.