Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Faucety

Electra

Faucety Electra, ktorá nemá samostatnú rukoväť, láka každého vďaka svojej elegancii a inteligentnému vzhľadu je pre kuchyne rozhodujúca. Stiahnuteľný digitálny umývadlový mixér poskytuje používateľom voľnosť pohybu v kuchyniach a ponúka dve rôzne funkcie toku. Elektronická podložka umožňuje prístup k všetkým funkciám v prednej oblasti zariadenia Electra, a to buď v prípade, že je sprej vložený do výlevky, alebo v ruke pomocou iba špičky prsta, ktorú môžete ovládať.

Názov projektu : Electra, Meno dizajnérov : E.C.A. Design Team, Meno klienta : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Faucety

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.