Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umelá Topografia

Artificial Topography

Umelá Topografia Veľký nábytok ako jaskyňa Tento ocenený projekt získal Veľkú cenu umenia v medzinárodnej súťaži o kontajnery. Mojím nápadom je vyhĺbiť objem vnútri kontajnera, aby sa vytvoril amorfný priestor ako jaskyňa. Je vyrobený iba z plastu. Približne 1 000 listov mäkkého plastového materiálu s hrúbkou 10 mm bolo odrezaných v obrysovej línii a bolo laminovaných ako vrstva. Nie je to len umenie, ale aj veľký nábytok. Pretože všetky časti sú mäkké ako pohovka a človek, ktorý vstúpi do tohto priestoru, môže relaxovať pri hľadaní miesta vhodného pre formu vlastného tela.

Názov projektu : Artificial Topography, Meno dizajnérov : Ryumei Fujiki and Yukiko Sato, Meno klienta : .

Artificial Topography Umelá Topografia

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.