Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Keramika

inci

Keramika Zrkadlo Elegance; Inci odráža krásu perly s čiernymi a bielymi možnosťami a je tou pravou voľbou pre tých, ktorí chcú odrážať vznešenosť a eleganciu priestorov. Linky Inci sa vyrábajú vo veľkostiach 30 x 80 cm a prenášajú bielu a čiernu eleganciu do obytných priestorov. Vyrobené pomocou technológie digitálnej tlače, trojrozmerného dizajnu.

Názov projektu : inci, Meno dizajnérov : Bien Seramik Design Team, Meno klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

inci Keramika

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.