Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konferenčný Stolík

1x3

Konferenčný Stolík 1x3 je inšpirovaný zámkovými hádankami. Je to oboje - kus nábytku a hlavolam. Všetky časti zostávajú spolu bez potreby akýchkoľvek prípravkov. Princíp blokovania zahŕňa iba kĺzavé pohyby, čo umožňuje veľmi rýchly proces montáže a robí 1x3 vhodným pre častú zmenu miesta. Úroveň obtiažnosti nezávisí od obratnosti, ale predovšetkým od priestorového videnia. Pokyny sa poskytujú v prípade, že používateľ potrebuje pomoc. Názov - 1x3 je matematický výraz, ktorý predstavuje logiku drevenej konštrukcie - jeden typ prvku, tri jeho časti.

Názov projektu : 1x3, Meno dizajnérov : Petar Zaharinov, Meno klienta : PRAKTRIK.

1x3 Konferenčný Stolík

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.