Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prenosný Reproduktor

Ballo

Prenosný Reproduktor Švajčiarske dizajnérske štúdio BERNHARD | BURKARD navrhol pre OYO jedinečný reproduktor. Tvar rečníka je perfektná guľa bez skutočného postoja. Reproduktor BALLO ukladá, otáča alebo zavesí na 360-stupňový hudobný zážitok. Dizajn dodržiava zásady minimalistického dizajnu. Farebný opasok poistí dve hemisféry. Chráni reproduktor a zvyšuje hlboké tóny pri ležaní na povrchu. Reproduktor je dodávaný so vstavanou nabíjateľnou lítiovou batériou a je kompatibilný s väčšinou zvukových zariadení. 3,5 mm konektor je bežný konektor pre slúchadlá. Reproduktor BALLO je k dispozícii v desiatich rôznych farbách.

Názov projektu : Ballo, Meno dizajnérov : Bernhard Burkard, Meno klienta : BERNHARD | BURKARD .

Ballo Prenosný Reproduktor

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.