Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stojan Na Tortu

Temple

Stojan Na Tortu Z rastúcej popularity domáceho pečenia sme videli potrebu moderne vyzerajúceho moderného stojanu na torty, ktorý by sa dal ľahko uložiť do skrinky alebo kresliť. Ľahko sa čistí a dá sa umývať v umývačke riadu. Chrám sa dá ľahko zostaviť a intuitívne posunutím tanierov cez strednú zúženú chrbticu. Demontáž je rovnako jednoduchá tak, že ich jednoducho posuniete späť. Stohovač drží všetky štyri hlavné prvky. Stohovač pomáha udržiavať všetky prvky pohromade pre kompaktné skladovanie pod rôznymi uhlami. Na rôzne príležitosti môžete použiť rôzne konfigurácie dosiek.

Názov projektu : Temple, Meno dizajnérov : Chris Woodward, Meno klienta : CWD ltd .

Temple Stojan Na Tortu

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.